Hake vindt winst dik verdiend: 'Zelf afgedwongen'



We bleven zoeken naar de goal"
"We hadden de wedstrijd in de eerste helft kunnen beslissen. Daarna werd het moeizamer, ook omdat zij compacter gingen spelen", analyseerde Hake na afloop. "We hebben van hun verder niet veel last gehad, qua dreiging. In onze eigen mindere fases waren we wel stabiel. Dat is wel eens anders geweest."
Vooral de eerste 25 minuten was FC Utrecht heer en meester. De thuisploeg was niet in het spel te bekennen. De Limburgers wisten de Utrechtse storm echter te sussen. "Fortuna ging ons meer onder druk zetten. Wij wilden graag Maher en Ramselaar aan de bal hebben, maar dat schermden zij af", was de reactie van Hake daarop.
In de 81e minuut kwam de 0-1 eindstand op het scorebord. "Dat de goal zo laat valt dat is prettig want daardoor win je. Maar goed dat was ook dik verdiend", zegt de oefenmeester over de treffer van invaller Dalmau. "Hij heeft daar een heel goed gevoel voor. Dat is een kwaliteit van hem." Ook Mahi en Van Overeem waren blij met de kwaliteit van Dalmau.
"We hebben het als groep uiteindelijk zelf afgedwongen. We bleven zoeken naar de goal." Over het niveauverschil tussen de twee helften maakt Hake zich geen zorgen. "Je kan niet 90 minuten lang dat niveau vasthouden", aldus de oefenmeester.
Reageren op dit bericht? Mail naar sport@rtvutrecht.nl.
Sportoverzicht

Hans van Breukelen in Een Berg Sport: 'Uitspraak Van Seumeren deed me denken aan mijn Challenger plan'
Hans van Breukelen (64) staat nog altijd in de geschiedenisboeken als de meest succesvolle Nede...

Tessels moet planning aanpassen na uitstellen van 24 Uur Le Mans
Wayne Tessels heeft een behoorlijke tegenvaller te verduren gekregen in een toch al behoorlijk ...

Florian Wolf unaniem gekozen als trainer DOVO: 'Wilden breken met het verleden'
Florian Wolf tekent komend weekend een eenjarig contract als nieuwe hoofdtrainer van DOVO. De 3...

100 dagen tot Tokio: 'Nog even puntjes op de i voor de Olympische Spelen beginnen'
Nog 100 dagen en dan beginnen, zoals het er nu naar uitziet, de Olympische Spelen. Op 23 juli g...

Oud-sportjournalist Heinze Bakker op 79-jarige leeftijd overleden
Oud-sportjournalist Heinze Bakker is overleden, op 79-jarige leeftijd. Dat meldt de NOS. De oud...

Puts, Van Rouwendaal en Van Duijn naar EK Zwemmen in Hongarije
Drie regiogenoten zijn in mei van de partij tijdens het EK Zwemmen in Hongarije. Jesse Puts, Sh...

De wederopstanding van Kampong: was Bos zo slecht of zijn Waasdorp en Dijkstra zo goed?
Het schokeffect is onmiskenbaar. Nadat Kampong vorige maand vrouwencoach Pieter Bos op non-acti...

Talent heeft minimaal 1.000 trainingsuren per jaar nodig, maar mag nu niets
Je zult maar sporttalent zijn en in coronatijd helemaal niet mogen trainen. Hugo van Houten uit...